top of page
Grafické studio E-SMILE.cz
lukas-zeman-03.jpg

NÁS

S úsměvem pro vás s.r.o. je konsorcium firem Lukáše Zemana "S úsměvem" spojených pod tuto značku. Vše začalo společností EVERSMILE s.r.o., kterou Lukáš Zeman spoluzaložil v roce 2008 a v roce 2013 ji převzal jako jediný spolumajitel a přejmenoval na E-SMILE - grafické a internetové studio. Od počátku se firma zaměřovala na oblast grafiky, DTP, marketingu, tvorby WWW stránek, fotografování a tisk. Už v roce 2009 jsme spustili e-shop Nákup s úsměvem, v roce 2015 vzniklo nakladatelství Knihy s úsměvem, v roce 2017 fotoateliér Foto s úsměvem a v témže roce i tiskárna ARA, později přejmenovaná na Tisk s úsměvem.

 

Díky spojení těchto činností dokážeme nabídnout kompletní zázemí grafického studia od prvotních skic a naplánování strategie, přes vydavatelskou činnost, fotografování produktů, osob nebo prostor až po vytvoření WWW stránek, e-shopu a tisk malo- (vizitky, letáky, časopisy, knihy) i velkoformátových (roll-upy, stánky, cedule, polepy, billboardy) materiálů. 

Do portfolia našich služeb kromě výše zmíněných společností patří ještě projekty Elektronická vizitka (jednoduché on-line prezentace pro drobné živnostníky, řemeslníky, obchodní zástupce, makléře i řešení on-line vizitek pro větší společnosti (realitky, banky) apod.), Ukaž prostor (360° virtuální prohlídky objektů a produktů) a anglický časopis pro fotografy, umělce a všechny, kdo se rádi pokochají kvalitními snímky či kresbami  a malbami BE-PUBLIC MAGAZINE.

V našem týmu máme grafiky, programátory, SEO experty, marketéry, tiskaře, ale i skvělé a oceňované fotografy, ilustrátory a kreslíře.

Stránky nakladatelství Knihy s úsměvem

Našimi prioritami jsou individuální přístup ke klientům, k jejich potřebám i přáním a rychlé a pružné řešení jak nových, tak stávajících zakázek a požadavků s důrazem na kvalitu a preciznost. V maximální možné míře tak vyhovujeme všem požadavkům zákazníka za odpovídající cenu.

bottom of page