top of page
Rámeček

ŠKOLENÍ

Jmenuji se Lukáš Zeman a v grafice a fotografii se pohybuji už přes 20 let. Jsem majitel reklamní skupiny S úsměvem pro vás zahrnující grafické studio, fotoateliér, nakladatelství, tiskárnu a další drobné projekty, takže Vám vše budu vysvětlovat na praktických příkladech.

Díky spolupráci s neziskovým sektorem, obcemi a školami jsem zjistil, že by si lidé potřebovali občas sami zpracovat nějaké materiály a neví jak na to nebo komunikují s grafickými studii a tiskárnami a neorientují se v pojmech a problematice grafiky. Proto vznikla tato níže uvedená školení, která mají za cíl vzdělávat pracovníky měst a obcí a všelijakých institucí v problematice grafiky, tisku, fotografie a zpracování tiskových dat.

Od roku 2015 vyučuji na pardubické soukromé Střední škole cestovního ruchu
a grafického designu
obory Grafický design a navrhování a Fotografie.

V roce 2018 jsem vyhrál prestižní fotografickou soutěž Czech Press Photo,
a to nejen v kategorii Příroda, věda a životní prostředí, ale i celkově a od té doby uspěl i v dalších fotografických soutěžíchVe fotografii se věnuji hlavně tématu přírody a zvířat, krajinářské fotografii, architektuře a letecké fotografii. S fotografickou činností spojená i produkční a filmařská aktivita. V roce 2019 jsem se umístil mezi 10 nejlepšími živnostníky Pardubického kraje a v roce 2021 se na stejné pozici, jen v kategorii firem, umístila společnost Knihy s úsměvem s.r.o.

Lukáš Zeman

Nabízím tato školení:

Školení je realizované i v on-line podobě.

18

LET ZKUŠENOSTÍ

68

SEMINÁŘŮ

49

MĚST

418

KIENTŮ

Registrace

V případě zájmu o termín nás neváhejte kontaktovat na info@zasadygrafiky.cz
nebo zavolejte naší produkční Šárce +420 608 464 545.

Pokud máte zájem o školení pro celou firmu/organizaci, kontaktujte nás přímo na info@zasadygrafiky.cz

Galerie

Podívejte se jak probíhaly minulé semináře/workshopy...

Reference

Rámeček
PaedDr. Lenka Kubešová Zápotocká

Jako specialista marketingové komunikace odboru PR a marketingu, rektorát ČVUT v Praze, jsem se zúčastnila školení na téma "Zásady správné grafiky". Lektor účastníkům školení poutavou a interaktivní formou vyvracel mýtus, že "Grafik je dnes skoro každý". Cílem semináře bylo naučit nás odhalit nekvalitní grafiky a dozvědět se, jak správně připravovat podklady pro grafická studia. Toto téma bylo pro mě osobně velice důležité, protože s grafiky a grafickými studii, díky své profesi a zaměření, komunikuji velice často. Spolupodílím se na základní tvorbě a na layoutech tiskových materiálů a on-line prezentacích. Toto školení bylo poutavě vedeno ze strany lektora a já jsem si odnesla řadu podnětných informací a rad, především o "měřítku a rozvržení dokumentů, písmu, gramatické a typografické správnosti". Zde se potvrdil tzv. psychologický čas, protože toto školení mě velmi bavilo a těch pár hodin strašně rychle uteklo. Kdybych měla ještě někdy možnost, ráda bych se tohoto, třeba navazujícího školení, opět zúčastnila. Všem, kteří to potřebují ke své práci nebo je to jenom tak zajímá, vřele doporučuji.

PaedDr. Lenka Kubešová Zápotocká

(PR manager / Rektorát ČVUT v Praze)

Partneři

European Leadership & Academic Institute
Koalice nevládek Pardubicka
České vysoké učení technické v Praze
Tečka
bottom of page