top of page

ŠKOLENÍ

Na našich školení získáte nezbytné dovednosti pro vytváření úchvatných grafik a fotografií! 

Provedeme vás Zásadami správné grafiky a ukážeme vám, jak používat populární online grafické editory jako Canva a Photopea. Naučíme vás pracovat s profesionálními grafickými editory, jako jsou Affinity a nebo Photoshop, abyste mohli vytvářet špičkové designy a upravovat fotografie. Kurz Fotografování vás naučí nejen základy fotografie, ale i jak udělat fotografie poutavé aby zachycovaly to důležité. Školení vede Lukáš Zeman, který se v grafice a fotografii pohybuje už přes 20 let.

Připojte se k našim školením a zdokonalte své kreativní, designerské a fotografické schopnosti! 

005.jpg

Nabízíme tato školení:

Školení je realizované i v on-line podobě.

18

LET ZKUŠENOSTÍ

68

SEMINÁŘŮ

49

MĚST

418

KIENTŮ

Registrace

V případě zájmu o termín nebo školení pro celou firmu/organizaci nás neváhejte kontaktovat  na skoleni@susmevemprovas.cz nebo zavolejte naší obchodní specialistce Dianě +420 774 328 774.

Galerie

Podívejte se jak probíhaly minulé semináře/workshopy...

Reference

PaedDr. Lenka Kubešová Zápotocká

Jako specialista marketingové komunikace odboru PR a marketingu, rektorát ČVUT v Praze, jsem se zúčastnila školení na téma "Zásady správné grafiky". Lektor účastníkům školení poutavou a interaktivní formou vyvracel mýtus, že "Grafik je dnes skoro každý". Cílem semináře bylo naučit nás odhalit nekvalitní grafiky a dozvědět se, jak správně připravovat podklady pro grafická studia. Toto téma bylo pro mě osobně velice důležité, protože s grafiky a grafickými studii, díky své profesi a zaměření, komunikuji velice často. Spolupodílím se na základní tvorbě a na layoutech tiskových materiálů a on-line prezentacích. Toto školení bylo poutavě vedeno ze strany lektora a já jsem si odnesla řadu podnětných informací a rad, především o "měřítku a rozvržení dokumentů, písmu, gramatické a typografické správnosti". Zde se potvrdil tzv. psychologický čas, protože toto školení mě velmi bavilo a těch pár hodin strašně rychle uteklo. Kdybych měla ještě někdy možnost, ráda bych se tohoto, třeba navazujícího školení, opět zúčastnila. Všem, kteří to potřebují ke své práci nebo je to jenom tak zajímá, vřele doporučuji.

PaedDr. Lenka Kubešová Zápotocká

(PR manager / Rektorát ČVUT v Praze)

Partneři

European Leadership & Academic Institute
Koalice nevládek Pardubicka
České vysoké učení technické v Praze
bottom of page